جزئیات محصول
  • جزئیات محصول
  • ارسال سفارش
  • مورد استفاده
  • توصیه پزشکی
بيرنگ كننده مو (دکلره) با تناژ نقره اي
برند: Blond Time

بيرنگ كننده مو (دکلره) با تناژ نقره اي

محصولات بی رنگ کننده مو
فر آوری در محصولات بی رنگ کننده
با فرمول ژل مانند منحصر به فرد، غنی شده با عصاره نیلوفر آبی که رنگ صدفی روشنی به موها بخشیده و جلوه ای طبیعی و لرزان به موها می دهد.
 

شما با این محصول با راحتی و اطمینان می توانید رنگ طبیعی موی خود را بدون هیچ اثر زردی ناخوشایندی که خاصه بی رنگ کننده های قدیمی است، بی رنگ کنید.

 

محتوی:


1تیوب ژل بی رنگ کننده 40 میل
1ویال اکسیدان 80 میل
1 ساشه کرم کاندیشنر 15 میل (با اثر نقره ای)
دستورالعمل استفاده
دستکش محافظ
 

 

طریقه مصرف:
 

a- آماده سازی ترکیب : دستکش های محافظ را دست کنید، سرتیوب را به وسیله قسمت انتهایی درب آن سوراخ نموده و محتوای تیوب را داخل ویال اکسیدان بریزید سپس ویال را بسته و به خوبی تکان دهید تا ترکیب یکنواختی حاصل شود. درب ویال را باز نموده و بلافاصله بر روی موهای شسته نشده بمالید.

 

b- مراحل بی رنگ کردن:
مرحله 1- موهای خود را به دو قسمت تقسیم کنید با استفاده از برس مقدار3/2 از ترکیب را بر روی ساقه مو بمالید ( 2 تا 3 سانتی متر با ریشه فاصله داشته باشد) واین کار را از پشت سر شروع نمایید. زمان انتظار بستگی به درجه بی رنگ شدن موردنظر شما دارد.

                  

 

 

 

   درجه بی رنگ شدن زمان انتظار
              2 درجه 10دقیقه
              3 درجه 15دقیقه
              4 درجه 20دقیقه

 

 

مرحله 2 – بعد از اینکه بیرنگی موی شما به درجه مطلوب رسید باقیمانده ترکیب را بر روی ریشه های بی رنگ نشده بمالید. مدت 25 دقیقه برای رسیدن به 2 تا 3 درجه و 35 دقیقه برای 4 درجه بی رنگی کافی است. درنظر داشته باشید که ریشه ها خیلی سریعتر بی رنگ می شوند.
مرحله 3- وقتی زمان بی رنگ شدن به اتمام رسید موها را به طور کامل با آب گرم بشویید. این محصول  شامل ترکیبات شستشو می باشد و نیاز به استفاده از شامپو نیست.
مرحله 4- برای تغذیه موهای خود بعد از بی رنگ کردن از کرم کاندیشنر داخل جعبه استفاده نمایید که محتوی عصاره نیلوفر آبی است و درخشندگی و ارتجاع خاصی به موهای شما می دهد. کاندیشنر را بر روی موهای نیمه خشک خود مالیده و پس از 2 تا 3 دقیقه آبکشی نمایید.


C- بی رنگ کردن ریشه موهای رشد کرده:
بعد از 25 تا 30 روز موها رشد می کنند و ریشه های جدید نیاز به بی رنگ شدن مجدد دارند. موهایی که قبلا" بی رنگ شده اند نباید مجدد تحت تأثیر مواد بی رنگ کننده قرار گیرند.
مرحله 1- لایه غلیظی از ترکیب را با استفاده از برس بر روی ریشه ها مالیده و منتظر بمانید تا به درجه بی رنگی مطلوب برسد. زمان انتظار بستگی به درجه بی رنگ شدن موردنظر شما دارد.

               

                               

   درجه بی رنگ شدن
زمان انتظار
              2 درجه 25-30 دقیقه
              3 درجه 30-35 دقیقه
              4 درجه 35-45 دقیقه

  

موها را طبق توصیه های مراحل 3 و 4 (ذکر شده در بخش مراحل بی رنگ کردن مو) آبکشی و تغذیه نمایید.

 

 

 

تست حساسیت:


مقدار کمی از ژل بی رنگ کننده را بر روی نقطه تمیزی از بازوی خود بمالید چنانچه طی 48 ساعت اثری از قرمزی و خارش مشاهده نشد، می توانید از محصول استفاده نمایید. در صورت بروز هرگونه حساسیت به سرعت محل را با آب ولرم شسته و کار را متوقف نمایید.
 

نام:
نام خانوادگی:
ایمیل:
متن سفارش:
ارسال